Kim jesteśmy

 

NO LIMITS PICTURES to profesjonalny zespół złożony z wyjątkowych ludzi – fotografów i filmowców. Współpracujemy  ze stylistami i wizażystami. Dla nas wszystko jest możliwe – nie znamy granic i barier. Łączymy szybkość pracy fotoreportera z kreatywnością fotografa studyjnego. 

Doświadczenie zdobywaliśmy tworząc zdjęcia na potrzeby wielu firm – organizując sesje wizerunkowe i sesje portretowe pracowników. Pracujemy w studiu, realizujemy też sesje wyjazdowe. Nasze zdjęcia publikują także największe wydawnictwa  i portale w Polsce i za granicą oraz ogólnopolskie dzienniki i tygodniki. 

 
 Tomasz Walków
fotograf 
Z wykształcenia jestem fotografem. Zawodowo fotografuję od ponad 20 lat. Zaczynałem od kreacyjnych zdjęć w studiu – portretowania modeli, zdjęć mody. Pracowałem też dla agencji fotograficznych zajmując się fotografią wydarzeń, fotografowałem dla takich tytułów jak „Gazeta Wyborcza”, „Dziennik. Gazeta Prawna”, „Newsweek”, „Polityka”. Praca reporterska nauczyła mnie dobrej organizacji pracy i szybkiego działania. Wykorzystując te umiejętności i doświadczenie dziś zajmuję się fotografią biznesową, portretową i przemysłową dla wielu firm, agencji PR i wydawnictw biznesowych takich jak „Puls Biznesu”, „Forbes”. Przygotowuję profesjonalne materiały fotograficzne kształtujące wizerunek firmy oraz sesje zdjęciowe. Swoim doświadczeniem i umiejętnościami dzielę się ze studentami Uniwersytetu Wrocławskiego prowadząc zajęcia z fotografii w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej.
Radosław Bugajski
film, dron, montaż 

Fotografią zajmuję się blisko 30 lat. Zaczynałem, gdy zdjęcia wywoływało się w tradycyjnej ciemni.  To była przygoda i świetna nauka warsztatu fotograficznego i organizacji pracy. Przeszedłem przez wszystkie etapy tego medium – od negatywowego procesu czarno-białego, poprzez analogową fotografię kolorową, aż do współczesnej cyfrowej. Pracowałem do wielu tytułów prasowych i agencji fotograficznych („Gazeta Wyborcza”, „Nowy Dzień”, „Dziennik Polska Europa Świat”, „Panorama Dolnośląska”, „Helsingin Sanomat”).

Od kilku lat zajmuję się produkcją telewizyjną, realizacją obrazu, a także organizacją castingów do reklam i filmów fabularnych, między innymi dla polskiej edycji MTV. Realizuję reportaże, filmy promocyjne, a szczególnie specjalizuję się w fotografii lotniczej RC (zdjęcia i filmy z drona). Od 2009 prowadzę zajęcia akademickie w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu z fotografii i postprodukcji reportażu multimedialnego.